China PVC fletë çati Prodhuesi Direct ASA sintetike rrëshirë Roofing Tile çmim të fabrikës dhe prodhuesit | CO-WIN

fletë PVC kulmi Prodhuesi Direct ASA sintetike rrëshirë Roofing Tile Price

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim

  Sintetike rrëshirë tjegull është një waterroof shkëlqyer dhe materiale multifunksionale ndërtesë e cila ka qenë përdorur gjerësisht në shumë vende, për shkak të nivelit të lartë të izolimit të tingullit dhe izolimit të ngrohjes.

  Avantazhet kryesore

  • Fortë me rezistencë: llojin ngurta dhe strukturën e ngurtë të bëjë çdo fletë të ketë rezistencë të lartë impace, edhe me ASA veshja do të bëjë fletë anti gërvishtjet
  • Clean Dhe Friendly Mjedisit: bërë nga materiali miqësore mjedisore
  • Sound & Heat Bllokimi Sistemit: absorbuar dhe të zvogëlojë ngrohjes dhe të shëndoshë për shkak se është strukturë solide
  • Easy për të trajtuar dhe Transport

  përdorim

  1 Living Project / Area Banuar / Resort
  2 Pavilion Roofing, Park Passway mbulim

   

  avantazh konkurrues

   

  SMARTROOF është një e re material ndërtimi moshë e cila ka qenë përdorur gjerësisht në industriale, rezidenciale, tregjet dhe etj. Dhe kjo ka qenë i njohur edhe për më shumë karakterin kosto efektive dhe cilësi të lartë. Ne jemi të angazhuar për të siguruar idenë profesionale dhe mendimin për klientët tanë në mënyrë që ne do të ndihmojë klientin tonë të gjetur se çfarë ata saktësisht dëshironi.

  SMARTROOF - jo vetëm Roofing Por Roofing Solutions


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!