China sintetike rrëshirë Kulmi fabrikë Tile dhe prodhuesit | CO-WIN

Sintetike rrëshirë tjegull

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ASA tjegull rrëshirë sintetike miraton Sabiç ASA super motit inxhinieri rezistente materiale plastike që ka rezistencë të shquar korrozioni dhe performancën anti-UV, me miratimin më të avancuara 2 ose 3 shtresa bashkë-nxjerrje teknologji për përpunimin e një-kohë, ofron produktet tona të paktën 10 vjet nuk ka venitje ngjyra dhe jetë të gjatë të shtrihet deri në 30 vjet.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!