China papërshkueshëm nga zëri mbulim 2.5mm plastike fletë PVC mbulim për fabrikën e derdhur dhe prodhuesit | CO-WIN

i papërshkueshëm nga zëri mbulim 2.5mm plastike PVC fletë mbulim për derdhur

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  3 Layer Heat izoluar UPVC kulmit Sheet, të prodhuara në bazë të 3 shtresa teknologji bashkë-nxjerrje nga një-off përpunimit, është një material ideal të ndërtimit për projektet e ndërtimit me kërkesat e izolimit të ngrohjes. Më poshtë është karakteristika dalluese për çdo material shtresë:
  • shtresën sipërfaqësore: duke adoptuar motit rrëshirë rezistente për të bllokuar rrezatimin diellor ultravjollcë dhe për të zvogëluar koeficientin e përçueshmëri ngrohjes që në këtë mënyrë të sigurojë UPVC materialin tonë çati me qëndrueshmëri të madhe dhe rezistencë kimike korrozioni.
  • Shtresa Intermediate: një strukturë të veçantë shkumë me ngrohje dhe të performancës izolimit të tingullit.
  • Shtresa themelor: duke përdorur materiale të modifikuar PVC për të ofruar fuqinë optimale dhe ngurtësi.

  3 Layer Heat izoluar UPVC Kulmi Sheets është një ngrohjes ideal dhe të shëndoshë material izolues për mbulim aplikuar në zonat korrozive ose temperaturë të lartë, vende me kërkesa të caktuara termike ose zë izoluese të tilla si ballkon, hedh makinave apo vendet dhe zonat me kushte të ndryshme klimatike si fabrika kimike, magazina, shtëpitë prefab, tregjet fermave dhe etj në Lindjen e Mesme, Afrikë, Azi, Amerikën Latine, Amerika e Jugut.
  Kjo është gjithashtu një material popullor ndërtimi për çati të sheshtë për projektet picthed rinovimin e çatisë.
  Përveç kësaj, ky lloj fletë mbulim mund të përdoret si panele muri si.

  0112 副本


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!