China Wave Small Pvc Kulmi Pllaka / corrugated plastike Kulmi Kolegjet fabrikë Sound Absorbimit dhe prodhuesit | CO-WIN

Vala e vogël Pvc Kulmi Pllaka / corrugated plastike Kulmi Kolegjet përvetësimin e shëndoshë

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Pvc Kulmi Tile materiali: Pvc
  Ngjyra: Të bardhë, blu, të verdhë, të kuqe, jeshile, gri etj ... gjerësia: 1130 Mm
  Length: 5800 Mm Mm 11800 Or Customized Pesha: 1.9kg Për 5.8kg per m²
  Trashësia: 1mm në 3 mm Sipërfaqe: butë
  Design: Vala Pattern Span: gjatë Span

  Thithjen e shëndoshë Small Wave Dizajn Pvc Kulmi Pllaka

  Karakteristikat e produktit:

  retardant zjarr: klasa B1

  Anti-korrozioni: Ajo reziston korrozionit kimik dhe hapësirë ​​e jetës së saj është mbi 3 herë më shumë se panelet zinkut.

  prova e ujit: 100% prova e ujit

  Kapaciteti Ndikimi: rezistojë ndikimit, elastik dhe vështirë të thyeshëm.

  Rezistent ndaj motit: Agjenti UV përzierjen në fletë corrugated, e cila mund të vërtetë të rezistojnë dëmtimin e rreze ultravjollcë. Jeta e shërbimit është posaçërisht e gjatë.

  Pesha të lehta: Pesha është dritë, ajo mund të shpëtojë materiale të tjera për mbulim, pastaj të zvogëlojë koston totale.

  Beauty: Ajo ka ngjyra të pasura dhe të ndritshme:

  Mjedis miqësor: Kjo nuk përmbajnë asbest pa kancerogjen lëshuar.

  Për më tepër, ne gjithashtu të marrë certifikatën 9001-2000 tashmë.

  ne gjithashtu mund të bëjë specifikim të veçantë varet konsumatorëve kërkesës. OEM është i mirëpritur gjithashtu.

  Aplikacion:

  Fletë PVC corrugated mbulim  është përdorur gjerësisht në fabrika kimike, tregjet e fermerëve, hedh makinave, ballkone, bulidings strukturë çeliku, magazina etj Është gjithashtu mund të përdoret si panele muri, me qëllim të izolimit termik.

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!