China rrëshirë Fabrika sintetike tjegull dhe prodhuesit | CO-WIN

Rrëshirë pllakë sintetike

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rrëshirë tjegull sintetike është një lloj i ri i materialit zhvilluar duke përdorur kimike të teknologjisë së lartë dhe teknologji kimike ndërtimit. Rrëshirë tjegull sintetike ka shumë karakteristika të shkëlqyera të tilla si pesha të lehta, forca të lartë, dëshmi i papërshkueshëm nga uji dhe lagështi, anti-korrozioni dhe retardant flaka, izolimit të tingullit dhe kështu me radhë. Ajo është në përgjithësi i përshtatshëm për banesë Zona e Zhvillimit. Të ndryshuar shpatet, tregjet e fermerit, qendrat tregtare, lagjet e banimit, banorët e rinj rurale, vila fund të lartë, awnings, awnings, ndërtesat antike, etj

  Komponenti kryesor i rrëshirë pllakave sintetik është një rrëshirë sintetike, që është një polimer i tipit polimer që sintetizohet artificiale. pllaka rrëshirë sintetike mund të rridhte ana plastike nën forcë të jashtme, dhe disa prona janë të ngjashme me resins natyrore.

  Materiali shtresën sipërfaqësore të rrëshirë tjegull sintetike është më kritike. Zgjedhja e materialit të shtresës sipërfaqësore të drejtpërdrejtë ndikon në jetën shërbimit të pllakave rrëshirë. Në shumicën e rasteve, i shkëlqyer super rezistent ndaj motit ASA material ose PMMA është përzgjedhur dhe në fund formuar nga coextrusion sipërfaqe. Weatherability e produktit të çon direkt në jetën e shërbimit të pllakave rrëshirë sintetike.

  rr rrr


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!