Kina e re tekstil me fije qelqi mbërritjes përforcuar plastike çati transparente fletë fabrikë dhe prodhuesit | CO-WIN

Tekstil me fije qelqi Ardhja e re përforcuar plastik fletë çati transparent

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Materiali: tekstil me fije qelqi
 • Lloji: pllaka corrugated
 • Trashësia: 1.0mm, 1.2mm, 1.5mm
 • Gjerësi: 900mm; 1130mm
 • Length: 5800mm; 11800mm ose përshtatur
 • Ngjyra: e bardhë-transparent, blu-transparent, gjelbër-transparente apo përshtatur
 • Aplikimi: serave, fermave, Skylights, hedh makinave etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Transparente fletë kulmi FRP është një lloj materiali ndërtimit të lehta transmetimit, bërë kryesisht nga një plastike thermosetting përforcuar me fibra qelqi me poshtë karakteristika:
  • Dimension stabiliteti
  • korrozioni rezistente
  • High dritë-përçimit mbi 85%
  • Performanca e shkëlqyer anti-UV
  • Instalim të lehtë

  Aplikacion:
  fletë kulmi Transparent FRP është aplikuar gjerësisht në ndërtimin e kulmit për fermat, shtëpinë e gjelbër, skylights, fabrika kimike, magazina, buidlings strukturë çeliku, tregjet e fermave dhe makina hedh si edhe sistemet mbulim me kërkesë ndriçim ditë.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!