China Ndikimi High Rezistenca embossed PC fabrikë ngurta Fletë dhe prodhuesit | CO-WIN

High Impact Rezistenca embossed PC ngurta fletë

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Materiali: PC, 100% Virgin Bayer ose Sabic material
 • Trashësia: 3.0mm -12 mm
 • Length: 5800mm, 11800mm apo përshtatur
 • Gjerësi: 1130mm
 • Ngjyra: Clear, jeshile, blu, Opal, Dark brown, etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  HTB1KHkjNXXXXXb1XFXXq6xXFXXXp.jpg_.webp


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!