China materialeve të ndërtimit Fireproof asa veshura pvc fletë mbulim plastike mbulim fletë fabrikë dhe prodhuesit | CO-WIN

materialeve të ndërtimit Fireproof asa veshura pvc fletë mbulim plastike fletë mbulim

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Gjerësia e përgjithshme: 1130mm
 • Gjerësia efektive: 1050mm
 • Trashësia: 1.5mm-3.0mm
 • Length: 5800mm, 11800mm apo përshtatur
 • Tra ndarje: 700mm-900mm
 • Sufface efekt: Smooth ose embossed
 • Ngjyra: E bardhë, tulla të kuqe, Sky Blue, Gri e errët, jeshile të errët, çokollatë apo përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  微 信 图片 _20190301102600

  4 Layer ASA / PVC fletë kulmi përbërë është prodhuar nga një off përpunim përmes 3 ose 4 shtresa teknikë bashkë-nxjerrje të cilat sigurojnë që zgjat stabilitetin ngjyra dhe performancën e fortë anti-UV për të siguruar jetëgjatësi të gjatë.
  • Rezistenca korrozioni
  • Sound thithjen dhe izolimit të ngrohjes
  • Mjedisi miqësor dhe të kursimit të energjisë
  • Ngjyra të qëndrueshme
  • Ngarkesa bart
  rezistencën • të mirë të ujit
  • materialeve të ndërtimit Pesha të lehta
  • Fire gradës prova ≥ B2
  • Lehtë për të instaluar


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!