FAQs - CO-WIN (HK) Company Limited

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Mund të me porosi të projektimit e mia?

Po, ne të sigurojë të dy OEM dhe ODM shërbimit.

Çfarë është kapacitet vjetor të prodhimit tuaj?

kapaciteti ynë maksimal mund të arrijë 90.000.000 metra katrorë në vit.

Çfarë lloj i strukturës kornizë mund të mbështesin tjegull plastike çati?

fletë mbulim mund të instalohet në druri strukturën dhe çeliku strukturë kornizë.

A mund të furnizimit me mostra?

Po, mostrat janë të lirë. Ju lutemi të sigurojë DHL ose FedEx llogari dhe adresa e dorëzimit dhe detajet e kontaktit tuaj.

Ku është tregu juaj kryesor?

Tregu ynë kryesor është Azia, Arica Lindja e Mesme dhe Amerika e Jugut.

Çfarë është termi tregtisë?

• Pagesa: T / T 30% paraprakisht, bilanci para se të dërgesës.

• Prodhimi Koha Lead: Brenda 7 ditëve të punës pas depozitimit 30%

• Shipping Metodat: me qëllim të vogla do të dërgohet nga express, rendi i madh do të dërgohet nga deti.

• FOB Shipping Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen

• Në qoftë se ju doni që të merren me afat EXW / CIF / CN në vend të FOB, ju lutem specifikoni. Përndryshe, çmimi FOB do të jenë cituar nën hetim.

Si mund të dal?

pack Nude ose mallrat me qese PE ose paletë për kërkesat e porosi, edhe ne mund të dal të mallrave sipas kërkesave të klientit tonë.

A ju ofrojnë garanci për produktet?

Po, ne ofrojmë 10 ~ 30 vjet për produktet tona të bazuara në artikuj të ndryshëm.

>>> 25 ~ 30 vjet për ASA rrëshirë sintetike tjegull,

>>> 15 vjet për APVC kulmit Sheet

>>> 15 vjet për UPVC kulmit Sheet

>>> 10 vjet për PVC corrugated Sheet Kulmi

>>> 10 yearsfor PVC fletë Një

>>> 10 vjet për Transparente FRP Kulmi fletë dhe

Transparent PC Kulmi Sheet.

Shërbimi ynë

Ne nuk e vetëm furnizimin me pllaka me cilësi të lartë çati, por edhe zgjidhja më e mirë ROOFING! 

hetim 1.Your do të jetë përgjigjur brenda 24hours.

2.Working kohë: 24 orë në linjë

3.OEM është e pranueshme.

4.Your informacion do të jetë shumë konfidenciale.

5.Offering të mirë pas shitjes shërbimi, ndonjë pyetje, mirëpritur të na kontaktoni, ne gjithmonë do të jetë në shërbimin tuaj.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!