Kina në ndërtim Tile 1050mm nonflammable PVC rrëshirë ASA rrëshirë sintetike kulmit Sheets fabrika dhe prodhuesit | CO-WIN

Tile Ndërtimi 1050mm nonflammable PVC rrëshirë ASA rrëshirë sintetike Kulmi Sheets

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Tile Ndërtimi High Quality 1050mm nonflammable PVC rrëshirë ASA Sintetike rrëshirë tjegulls

  Përshkrim:

  PRODUCT NGJYRA Brick Red, Red purplish, jeshile të errët, blu, gri
  PRODUCT Trashësia 2.3mm 2.5mm 2.8mm 3.0mm
  PRODUCT hight 30mm
  PITCH DISTANCE 160mm
  EFIKASITETI 960mm-91.4%
  PROFILI 1050mm

   

  Aplikacion:

  shtëpitë e lëvizshme residentia stacion autobuzi
  Garden Pavilion strehim të përkohshëm stacion treni
  vilë dizajni fazë dekoratë Building

  Features:

  1.EXCELLENT QËNDRUEShME NGJYRË

  ASA sipërfaqe sintetike pllakave rrëshirë përdorur rezistencë të lartë moti resins ASA inxhinierike. Siguron që mjedisi natyror në natyrë duke përdorur dhjetë vjet të ndryshojë ngjyra e sipërfaqes Unit E≤5.

  2.Excellent DUKE ABILITY

  ASA tjegull rrëshirë sintetike By materialeve të ndërtimit kimike testimin kombëtar qendër test, në rastin e mbështetjes së i span 660 mm, 150 kg ngarkesë të ngarkesës. Produkti nuk çarje dhe dëmtime.

  3.Excellent rezistenca korrozioni

  ASA pllake sintetik rrëshirë mund acid special rezistente gjatë, alkali, kripe dhe disa erozioni i solucion organik

  4.EXCELLENT VETË-cleanning PERFORMANCE

  ASA material sipërfaqe sintetike tjegull rrëshirë bashkë-nxjerrje ASA bëjë sipërfaqe tjegull qetë, pasi shirat larë dhe pastruar pluhurin si e re.

  5.Excellent FIRE vonuar

  ASA tjegull rrëshirë sintetike takon materialeve retardant flaka, nga materiale kimike të ndërtimit testimin kombëtar qendër test, vendimi është niveli i vështirë djegie B1.

  6.EXCELLENT REZISTENCA të ndikojë

  me rezistencë të fortë ndaj energjisë së ndikimit, performanca rezistenca e ndikimit është shumë e vështirë.

  7.SOUND IZOLIMI:

  Rezultatet eksperimentale se në zhurmën e jashtme të tilla si shiu, era, ASA tjegull rrëshirë sintetike e ka shumë të mirë të absorbuar efektin e zhurmës, tingull efekt izolim.

  8.WATER prova:

  ASA tjegull rrëshirë sintetike përdorur densitetin rezistencë të lartë korrozioni dhe rrëshirë vetveten nuk ekziston problemin e thithjen e ujit. 45% më të gjerë se tjegull tradicionale dhe më pak nyje mbulim, kështu pronat i papërshkueshëm nga uji është rritur në masë të madhe.

  9.NOT sjellje të energjisë elektrike:

  ASA tjegull rrëshirë sintetike do të izolojnë shkarkimin elektrike dhe produkt ende i paprekur.

  Fabrika jonë ka përvojë të pasur në plastike PVC prodhimin e produktit tjegull dhe ne jemi një furnizues profesional të ASA pllakave sintetike rrëshirë, fletë anti-korrozioni APVC çati, Heat izoluar UPVC fletë çati, corrugated fletë PVC çati, fletë PVC banesë, FRP ndriçim fletë çati, transparente fletë çati PC, PVC seri hendek me ujë dhe pajisje.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!