China qartë, blu, bronzi, jeshile, opal Transparent ngjyrë PC Polycarbonate fletë të ngurta fabrika dhe prodhuesit | CO-WIN

Qartë, blu, bronzi, jeshile, opal Transparent ngjyrë PC Polycarbonate fletë të ngurta

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Lloji: Sheets Sun & PC embossed Sheets
 • Metoda Proudction: coextrusion
 • Materiali: kokrrizë polycarbonate; inhibitor UV
 • Ngjyra: Clear, blu, bronzi, jeshile, opal
 • Transmetimi Light: 50% - 92%
 • Ekspozimi UV: mbrojtja UV
 • Trashësia: 3mm në 12mm
 • Gjerësi: 1220mm në 2100mm
 • Length: përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  fletë polycarbonate ngurta është bërë nga mateterials plotësisht të importuara polycarbonate, ajo ka të njëjtën transparencë si xhami, por peshat vetëm sa gjysma e krahasueshme qelqi trashësi, dhe ai ka forcë më të lartë të ndikimit. Në të njëjtën kohë, ajo ka siguri të shkëlqyer në zbatimin e pjesës ndriçimit çati dhe gjithashtu ofron efekte të shkëlqyera ndriçimit, dhe ka rezistencë të shkëlqyer motit, kjo veçanërisht i përshtatshëm për kushtet ekstreme të temperaturës, ajo mund të jetë vendosur ftohtë dhe thermoforming.

  HTB1KHkjNXXXXXb1XFXXq6xXFXXXp.jpg_.webp


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!