China ASA sintetike rrëshirë Tile fabrika dhe prodhuesit | CO-WIN

ASA sintetike rrëshirë Tile

Përshkrim i shkurtër:

 • 10 Years No Color venitje
 • Superior rezistenca korrozioni
 • Excellent Performance Anti-UV

 • FOB Çmimi: US $ 1,9-7,2 / metër katror
 • Min.urdhër Sasia: 500 metra katrore
 • Furnizimi Aftësia: 90.000.000 metra katror në vit
 • Port: Foshan, Guangzhou, Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  • Përshkrim

  Përshkrim i produktit

  ASA tjegull sintetike rrëshirë është një lloj i rrëshirë sintetike stilit spanjoll tjegull çati. ASA është një lloj i polimer tresh bashkë-extruded nga tre llojet e materialeve në një kohë: akrilonitrile, stirenit, dhe acrylate. Ose dy shtresa ose tre-shtresa teknologji bashkë-nxjerrje është aplikuar zakonisht për prodhimin material.

  ①The miratimi i shumë rezistent ndaj motit ASA rrëshirë inxhinieri, bën të sigurt shtresa sipërfaqësore ka stabilitet të paktën 10 vjet ngjyra, rezistencë të lartë UV, dhe rezistencë të shkëlqyer korrozioni si.

  ② cilësi të modifikuar të mira materiale PVC me rezistencë të lartë është miratuar për të siguruar forcën, ndërsa pa kompromentuar në ngurtësi.

  ③Adopts rezistencë të lartë për të siguruar dy fuqi dhe ngurtësi. Materiali special gjithashtu ofron një ndjenjë të hapësirës, ​​dhe e bën të brendshme të ndërtimit të duken të ndritshme.

  • Avantazhet e produktit

  1. Gjatë qëndrueshme Color Stabilitetit

  2. Superior rezistenca korrozioni

  3. Izolimi dukshëm Nxehtësia

  4. Highly qëndrueshëm ndaj zjarrit

  5. performancë të jashtëzakonshme i papërshkueshëm nga uji

  6. Instalimi i përshtatshëm dhe efikas

  • Udhezime Instalimi:

  instalim

  • Aplikimet:

  Stili Spanish ASA tjegull ofron një zgjidhje ideale material për mbulim kur jeni duke planifikuar për të rindërtuar çati tuaj banesë në çati ngritur. Gjithashtu, kjo është një lloj i materialit të përdorur zakonisht ndërtimi për hedh, carports, stadiume, vila, fshatrat pushime, shtëpitë e lëvizshme, shtëpi të parafabrikuara, pavijon kopsht, si dhe shumë lloje të tjera të ndërtesave banesore dhe komerciale.

  HTB11tXiMXXXXXbwapXX760XFXXXa.png_.webp


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!