• banner2
 • banner1
 • banner3

Produkte Featured

 • Cilesi e pare

  Cilesi e pare

  Të sigurojë 10-30 garanci për produktet tona të bazuara në artikuj të ndryshëm dhe çdo dërgesë është inspektimit 100% para dorëzimit.
 • Furnizimi i qëndrueshëm

  Furnizimi i qëndrueshëm

  18 linjat e prodhimit të mundësojë kapacitetin tonë maksimal vjetor për të arritur 90.000.000 metra katrorë dhe mund të bëjë qëllim të madh për të përmbushur kohë shumë të shpejtë dorëzimit.
 • shërbim të jashtëzakonshme

  shërbim të jashtëzakonshme

  Një ekip profesional me 24 orë on line, për të ofruar shërbim të plotë të anijeve dhe shumë të mirë pas shitjes shërbimi.
 • 01
 • 03

Çfarë bëjmë ne ?

CO-WIN (HK) kompani e kufizuar, një prodhues material plastike për mbulim, është themeluar për të ofruar të shkëlqyer materiale të cilësisë plastike mbulim me çmime shumë konkurruese në tregun global me një ekip të profesionistëve të ekspertëve të cilët ofrojnë shërbimin më të jashtëzakonshme për të ndihmuar biznesin tuaj të rriten.

Produktet tona mbulojnë PC fletë corrugated, PC fletë të ngurta, PC fletë uritur, motit fletë ASA PVC, ASA tjegull rrëshirë sintetike, 3 shtresa ngrohje izoluar fletë UPVC, fletë corrugated PVC, fletë FRP etj

Shiko më shumë

WhatsApp Online Chat!