Кина Висока отпорност на удар врежана компјутер солидна состојба фабрика и производители | CO-WIN

Висока отпорност на удар врежана компјутер солидна состојба

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 1,9 - 7.2 / квадратен метар
 • Мин.нарачката Кол: 500 квадратни метри
 • Набавка Способност: 90.000.000 квадратни метри годишно
 • Порт: Foshan, Куангџоу, Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Материјал: PC, 100% Богородица Баер или Сабиќ материјал
 • Дебелина: 3.0mm -12 mm
 • Должина: 5800mm, 11800mm или кориснички
 • Ширина: 1130mm
 • Боја: Ведро, зелена, сина, опал, темно кафеава, итн
 • детали за производот

  Тагови производ

  HTB1KHkjNXXXXXb1XFXXq6xXFXXXp.jpg_.webp


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!