За нас - CO-ВИН (Хонг Конг) Друштвото со ограничена

за нас

Ко-Win (Хонг Конг) Друштвото со ограничена

работилница 4
3cf272e0
ce7e8814

CO-ВИН (Хонг Конг) Company Limited, професионални производител на пластични материјал за покривање, беше формирана со цел да понуди одлични квалитетни пластични покриви материјали по многу конкурентни цени на глобалниот пазар со тим од стручни професионалци кои обезбедуваат повеќето исклучителни услуги да им помогне на вашиот бизнис расте. Нашите производи ги покрие PC брановидни лист, компјутер солидна состојба, PC шупливи лист, водоотпорна ASA ПВЦ композитни покривот на состојба, ASA синтетичка смола плочка, 3 слој топлина изолација молк покрив лист, FRP лист итн

Професионален тим и искуство во индустријата

Со нашиот стручен тим и 13+ индустрија искуства, овие ни овозможи да понудиме на нашите клиенти производи кориснички услуги и OEM услуга. Ние не само што нудат производи со врвен квалитет, исто така, обезбеди сеопфатна управување со снабдувачки синџири со што се обезбедува ефикасна испорака на пратката. Нашите производи се загарантирани со 10-30 години гаранција врз основа на различни предмети и секоја пратка е 100% проверени пред пратката.

CO-ВИН постојано ќе се стремиме да се подобри за да се зголеми задоволството на клиентите и да им помогне на клиентите да имаат ефективен и надлежните бизнис на глобалниот пазар. Ние со нетрпение очекуваме да вашето барање и да работат со вас за да се постигне победа-победа соработка.

DSC_2579 - 副本


WhatsApp Онлајн Chat!