• banner2
 • banner1
 • banner3

Избрана Производи

 • Премиум Квалитет

  Премиум Квалитет

  10-30 обезбеди гаранција за нашите производи врз основа на различни предмети и секоја пратка е 100% инспекција пред породувањето.
 • стабилно снабдување

  стабилно снабдување

  18 производни линии им овозможат на нашите максимален годишен капацитет да достигне 90.000.000 квадратни метри и може да направи голема цел да се исполнат многу брзо време на испорака.
 • исклучително сервис

  исклучително сервис

  Професионалниот тим со 24 часа на линија, за да понудат сеопфатна превозот услуга и многу добри по продажбата на услугата.
 • 01
 • 03

Што правиме ?

CO-ВИН (Хонг Конг) Company Limited, професионални производител на пластични материјал за покривање, беше формирана со цел да понуди одлични квалитетни пластични покриви материјали по многу конкурентни цени на глобалниот пазар со тим од стручни професионалци кои обезбедуваат повеќето исклучителни услуги да им помогне на вашиот бизнис расте.

Нашите производи ги покрие PC брановидни лист, компјутер солидна состојба, PC шупливи лист, водоотпорна ASA ПВЦ лист, ASA синтетичка смола плочка, 3 слој топлина изолација молк лист, брановидни ПВЦ лист, FRP лист итн

Гледај Повеќе

WhatsApp Онлајн Chat!